Pěnové špunty do uší

Mack's Ultra Soft

Mack's Ultra Soft

Špunty do uší Ultra - pro maximální ochranu. Vhodné do hlučného prostředí, k práci atd. Díky rovnoměrnému rozložení tlaku se dokáží přizpůsobit tvaru zvukovodu a zajistit tak dokonalé utěsnění.

Mack's Dreamgirl

Mack's Dreamgirl

Dámské špunty, ucpávky pro malé (úzké) a citlivé uši. Vhodné na spaní, proti chrápání, cestování, při čtení, v hlučném prostředí atd.

Mack's Original Soft

Mack's Original Soft

Originální a velmi komfortní špunty do uší Mack's. Vhodné k práci, na spaní, cestování, do hlučného prostředí atd.

Mack's Slim Fit

Mack's Slim Fit

Špunty do uší určené pro malé (úzké ) nebo citlivé ušní kanálky. Vhodné na spaní , proti chrápání, k práci, cestování, do hlučného prostředí atd.

Mack's Maximum

Mack's Maximum

MAXIMUM - Špunty do uší pro maximální ochranu. Vnodné do hlučného prostředí, k práci, hlučné koncerty, motoristické sporty , střelectví , na spaní atd.

Mack's Sound Asleep

Mack's Sound Asleep

Mack's Sound Asleep jsou velmi komfortní špunty, ucpávky do uší na spaní . Vhodné na spaní a blokuje chrápání. Redukce hluku - 32 dB.

Mack's Snore Blockers

Mack's Snore Blockers

Mack's Snore Blockers jsou velmi komfortní špunty , ucpávky do uší zvané " Zachránce manželství " . Vhodné na spaní, proti chrápání , cestování, atd. Blokují chrápání..

Mack's ThermaFit

Mack's ThermaFit

Mack's ThermaFit - špunty do uší. Špunty využívají tělesné teploty k přizpůsobení obrysů ucha.

Mack's Ear Ammo

Mack's Ear Ammo

Špunty do uší ve tvaru náboje - patrony. Vhodné do hlučného prostředí, ke střelbě atd. Díky rovnoměrnému rozložení tlaku se dokáží přizpůsobit tvaru zvukovodu a zajistit tak dokonalé utěsnění.

Mack's Blackout

Mack's Blackout

Mack's Blackout špunty do uší. Vhodné do hlučného prostředí, na koncerty, do nočních klubů atd.

Mack's Hi Viz

Mack's Hi Viz

Macks Hi Viz špunty do uší pro maximální ochranu. Vhodné do hlučného prostředí, k práci, ke střelectví atd. Díky rovnoměrnému rozložení tlaku se dokáží přizpůsobit tvaru zvukovodu.

Mack's Acoustic

Mack's Acoustic

Acoustic Foam - pěnové špunty do uší. Vhodné na koncerty , do nočních klubů , do hlučného prostředí.Jednoduché vkládání špuntů do uší s úzkým zvukovodem.

Adresa:
Mack's Česko & Slovensko
Albrechtická 218
794 01 Krnov

IČ : 74127071
DIČ : CZ6908224873Kontakt:

telefon: +420 722 761 777
email: info@macks.cz